ITF - Indonésia F7 - Qualificação 11/19 05:00 Iswandaru K Putro Iswandaru K Putro v Akbar Hidayat Akbar Hidayat View
ITF - Indonésia F7 - Qualificação 11/19 05:00 Arsav Mohanty Arsav Mohanty v Achint Bhagat View
ITF - Indonésia F7 - Qualificação 11/19 05:00 Natthasith Kunsuwan Natthasith Kunsuwan v Ilsang Yoon View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/19 05:30 Stephane Robert Stephane Robert v Lukas Ollert Lukas Ollert View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/19 05:30 Alexander Babanine Alexander Babanine v Edward Bourchier Edward Bourchier View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/19 05:30 Philipp Davydenko Philipp Davydenko v Tobias Simon Tobias Simon View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/19 05:30 Vasko Mladenov Vasko Mladenov v Colin Sinclair Colin Sinclair View
WTA - Mumbai - Qualificação 11/19 06:00 Deniz Khazaniuk Deniz Khazaniuk v Ling Zhang Ling Zhang View
WTA - Mumbai - Qualificação 11/19 06:00 Hiroko Kuwata Hiroko Kuwata v Anna Morgina Anna Morgina View
WTA - Taipé da China - Duplas Femininas 11/19 06:00 Kudermetova/Sabalenka Kudermetova/Sabalenka v Adamczak/Broady Adamczak/Broady View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/19 06:30 Antoine Escoffier Antoine Escoffier v Borna Gojo Borna Gojo View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/19 06:30 N.V.S. Prashanth N.V.S. Prashanth v Shalva Dzhanashia Shalva Dzhanashia View
ITF - Stellenbosch - Qualificação - Feminino 11/19 07:00 Paulina Jastrzebska Paulina Jastrzebska v Camille Sireix Camille Sireix View
ITF - Stellenbosch - Qualificação - Feminino 11/19 07:00 Takalani Molaoa v Danica Malan Danica Malan View
ITF - Stellenbosch - Qualificação - Feminino 11/19 07:00 Natalia Siedliska Natalia Siedliska v Rebecca Gustafson Rebecca Gustafson View
ITF - Stellenbosch - Qualificação - Feminino 11/19 07:00 Lou Adler Lou Adler v Donnaroza Gouvernante Donnaroza Gouvernante View
ITF - Stellenbosch - Qualificação - Feminino 11/19 07:00 Chloe Julia Goyette v Amelie Boy Amelie Boy View
WTA - Taipé da China 11/19 07:30 Belinda Bencic Belinda Bencic v Arantxa Rus Arantxa Rus View
ITF - Turquia F43 11/19 07:45 Riccardo Bonadio Riccardo Bonadio v Laurent Rochette Laurent Rochette View
ITF - Antália - Feminino 11/19 07:45 Magdalena Pantuckova Magdalena Pantuckova v Lisa Matviyenko Lisa Matviyenko View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/19 07:50 Sidharth Rawat Sidharth Rawat v Timur Khabibulin Timur Khabibulin View
ITF - Stellenbosch - Qualificação - Feminino 11/19 08:30 Joelle Kissell Joelle Kissell v Annick Verhaar View
ITF - Stellenbosch - Qualificação - Feminino 11/19 08:30 Caroline Ilowska Caroline Ilowska v Lisa Kung View
ITF - Stellenbosch - Qualificação - Feminino 11/19 08:30 Rochelle Pienaar v Shannon Cox Shannon Cox View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/19 08:30 Naoki Nakagawa Naoki Nakagawa v Matej Sabanov Matej Sabanov View
ITF - Tunisia F35 11/19 08:30 Nino Serdarusic Nino Serdarusic v Carlos Boluda-Purkiss Carlos Boluda-Purkiss View
ITF - Hammamet - Feminino 11/19 08:30 Gaia Sanesi Gaia Sanesi v Mirjam Bjorklund Mirjam Bjorklund View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 08:30 Kevin Kaczynski Kevin Kaczynski v Louis Pretorius View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 08:30 Thando Longwe-Smit Thando Longwe-Smit v Tom Dynka View
ITF - Tunisia F35 11/19 08:30 Marc Giner Marc Giner v Nikola Cacic Nikola Cacic View
ITF - Tunisia F35 11/19 08:30 Nino Serdarusic Nino Serdarusic v Carlos B-Purkiss Carlos B-Purkiss View
ITF - Heraklion - Feminino 11/19 09:00 Tayisiya Morderger Tayisiya Morderger v Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc View
ITF - Grécia F9 11/19 09:30 Carlos Gomez-Herrera Carlos Gomez-Herrera v Jakob Sude Jakob Sude View
Challenger - Andria - Qualificação 11/19 10:00 Christopher Heyman Christopher Heyman v Denis Matsukevich Denis Matsukevich View
ITF - Hammamet - Feminino 11/19 10:00 Varvara Gracheva Varvara Gracheva v Giorgia Marchetti Giorgia Marchetti View
ITF - Benicarló - Feminino 11/19 10:00 Ines Ibbou Ines Ibbou v Vivien Juhaszova Vivien Juhaszova View
ITF - Zawada - Feminino 11/19 10:00 Katarzyna Piter Katarzyna Piter v Deborah Chiesa Deborah Chiesa View
ITF - República Checa F10 - Duplas Masculinas 11/19 10:00 Drzewiecki/Walkow Drzewiecki/Walkow v Vocel/Vrbensky Vocel/Vrbensky View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 10:00 Mark Oljaca Mark Oljaca v Joshua Luck Joshua Luck View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 10:00 Thomas Colautti Thomas Colautti v Lefa Ashley Sibanda Lefa Ashley Sibanda View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 10:00 Tyler Hochwalt Tyler Hochwalt v Vasilios Caripi Vasilios Caripi View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 10:00 Quentin Robert Quentin Robert v Tadija Radovanovic View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 10:00 Benedict Moerl Benedict Moerl v Robbie Arends View
Challenger - Andria - Qualificação 11/19 11:20 Constant Lestienne Constant Lestienne v Giorgio Ricca Giorgio Ricca View
ITF - Kuwait F3 11/19 11:30 Baptiste Crepatte Baptiste Crepatte v Maximilian Neuchrist Maximilian Neuchrist View
ITF - Hammamet - Feminino - Duplas Femininas 11/19 11:30 Lombardo/Squarcialupi Lombardo/Squarcialupi v Bjorklund/Stevens Bjorklund/Stevens View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 11:30 Matthew Johnson Matthew Johnson v Blazo N Djurovic Blazo N Djurovic View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 11:30 Milen Ianakiev Milen Ianakiev v Loic Ratsaratany Loic Ratsaratany View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 11:30 Mehluli D A Sibanda Mehluli D A Sibanda v Warren Kuhn Warren Kuhn View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 11:30 Lucas Renard Lucas Renard v Brant Vaughan Switzler Brant Vaughan Switzler View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 11:30 Pelle Boerma Pelle Boerma v Francis Pare View
ITF - Tunisia F35 - Duplas Masculinas 11/19 11:30 Cacic/Serdarusic Cacic/Serdarusic v Echargui/Ghorbel Echargui/Ghorbel View
ITF - República Checa F10 11/19 12:00 Marek Jaloviec Marek Jaloviec v Marvin Moeller Marvin Moeller View
ITF - Valência - Qualificação - Feminino 11/19 12:00 Marie Benoit Marie Benoit v Montserrat Gonzalez Montserrat Gonzalez View
ITF - Valência - Qualificação - Feminino 11/19 12:00 Nicoleta-Catalina Dascalu Nicoleta-Catalina Dascalu v Miriam B Bulgaru Miriam B Bulgaru View
ITF Valência - Qualificação - Feminino 11/19 12:00 Guillermina Naya Guillermina Naya v Caroline Werner Caroline Werner View
ITF - Valência - Qualificação - Feminino 11/19 12:00 Paula Arias Manjon Paula Arias Manjon v Charlotte Roemer Charlotte Roemer View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 13:00 Jack Pulliam Jack Pulliam v Kris Krawcewicz Kris Krawcewicz View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 13:00 Leonard Von Hindte Leonard Von Hindte v Gerrit Hendrik Snyman Gerrit Hendrik Snyman View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 13:00 Jake Sands Jake Sands v Riaan Du Toit Riaan Du Toit View
Challenger - Rio de Janeiro - Qualificação 11/19 13:00 Peter Nagy Peter Nagy v Fabricio Neis Fabricio Neis View
Challenger - Andria - Qualificação 11/19 13:00 Andrea Vavassori Andrea Vavassori v Riccardo Maiga Riccardo Maiga View
ITF - África do Sul F1 - Qualificação 11/19 13:00 Lance-Pierre Du Toit v Jordan Coutinho View
Challenger - Rio de Janeiro - Qualificação 11/19 13:00 Roberto C Baena Roberto C Baena v Camilo Ugo Carabelli Camilo Ugo Carabelli View
ITF - Egipto F34 11/19 13:30 Cem Ilkel Cem Ilkel v Roman Safiullin Roman Safiullin View
ITF - Valência - Qualificação - Feminino 11/19 13:30 Laura Pigossi Laura Pigossi v Xiyu Wang Xiyu Wang View
ITF - Valência - Qualificação - Feminino 11/19 13:30 Panna Udvardy Panna Udvardy v Alina Silich Alina Silich View
ITF - Valência - Qualificação - Feminino 11/19 14:00 Despina Papamichail Despina Papamichail v Eva Guerrero Alvarez Eva Guerrero Alvarez View
ITF - Valência - Qualificação - Feminino 11/19 14:00 Polina Leykina Polina Leykina v Guiomar M Z D Reales Guiomar  M Z D Reales View
ITF - Sharm el-Sheikh - Feminino 11/19 14:00 Shalimar Talbi Shalimar Talbi v Pemra Ozgen Pemra Ozgen View
Challenger - Rio de Janeiro - Qualificação 11/19 14:20 Fernando Romboli Fernando Romboli v Romain Arneodo Romain Arneodo View
Challenger - Rio de Janeiro - Qualificação 11/19 14:30 Andre Ghem Andre Ghem v Fabiano De Paula Fabiano De Paula View
Challenger - Andria - Qualificação 11/19 14:30 Gianluca Di Nicola Gianluca Di Nicola v Andrea Guerrieri Andrea Guerrieri View
ITF - Dakar - Feminino 11/19 15:30 Chanel Simmonds Chanel Simmonds v Valentini Grammatikopoulou Valentini Grammatikopoulou View
Challenger - Brescia 11/19 15:30 Laurynas Grigelis Laurynas Grigelis v Lukas Lacko Lukas Lacko View
ATP - Finais do World Tour - Duplas Masculinas 11/19 15:30 Kontinen/Peers Kontinen/Peers v Kubot/Melo Kubot/Melo View
ITF - Norman - Qualificação 11/19 16:00 Danielle Rose Collins Danielle Rose Collins v Sachia Vickery Sachia Vickery View
ITF - EUA F37 11/19 19:30 Ulises Blanch Ulises Blanch v Emilio Gomez Emilio Gomez View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Matthew Ebden Matthew Ebden v Pruchya Isarow Pruchya Isarow View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Jirat Navasirisomboon Jirat Navasirisomboon v Austin Krajicek Austin Krajicek View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Dayne Kelly Dayne Kelly v Go Soeda Go Soeda View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Akira Santillan Akira Santillan v Congsup Congcar Congsup Congcar View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Edan Leshem Edan Leshem v Teymuraz Gabashvili Teymuraz Gabashvili View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Andrew Whittington Andrew Whittington v Alex Bolt Alex Bolt View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Soon Woo Kwon Soon Woo Kwon v Wishaya Trongcharoenchaikul Wishaya Trongcharoenchaikul View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Danilo Petrovic Danilo Petrovic v Rubin Statham Rubin Statham View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Omar Jasika Omar Jasika v Maverick Banes Maverick Banes View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Bradley Mousley Bradley Mousley v Tatsuma Ito Tatsuma Ito View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 John Millman John Millman v Hubert Hurkacz Hubert Hurkacz View
Challenger - Hua Hin - Qualificação 11/20 03:00 Alexey Vatutin Alexey Vatutin v Yasutaka Uchiyama Yasutaka Uchiyama View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Blaz Kavcic Blaz Kavcic v Tomislav Brkic Tomislav Brkic View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Vishnu Vardhan Vishnu Vardhan v Mario V. Martinez Mario V. Martinez View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Brydan Klein Brydan Klein v Pedja Krstin Pedja Krstin View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Yuki Bhambri Yuki Bhambri v N.Sriram Balaji N.Sriram Balaji View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Geoffrey Blancaneaux Geoffrey Blancaneaux v Marc Polmans Marc Polmans View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Prajnesh Gunneswaran Prajnesh Gunneswaran v Evan King Evan King View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Ramkumar Ramanathan Ramkumar Ramanathan v Hugo Grenier Hugo Grenier View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Jay Clarke Jay Clarke v Lucas Miedler Lucas Miedler View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Kaichi Uchida Kaichi Uchida v Ante Pavic Ante Pavic View
Challenger - Bangalore - Qualificação 11/20 04:30 Suraj R Prabodh Suraj R Prabodh v Elias Ymer Elias Ymer View